P E R S I A N E L E C T R O N I C

مجموعه تخصصی پرشین الکترونیک با دارا بودن تیمی مجرب و حرفه ای در زمینه مونتاژ قطعات DIP و SMD قادر به ارائه خدمات مونتاژ برد الکترونیک می باشد. مونتاژ بردهای الکترونیک به صورت دستی انجام می شود. همچنین نظارت و کنترل در طی مراحل مونتاژ باعث می شود کمترین میزان خطا در کار رخ دهد. خطاهایی مانند قلع مردگی، لحیم سرد، خطای دید در قلع گرفتگی پایه های IC و …. با نظارت بخش QC به 0 رسیده تا مشتریان مجموعه پرشین الکترونیک تجربه خوبی از همکاری با ما داشته باشند.

مونتاژ برد الکترونیک
مونتاژ برد الکترونیک

شرایط سفارش مونتاژ برد الکترونیک

جهت سفارش مونتاژ برد می بایست موارد زیر را رعایت نمایید:

  • BOM (لیست قطعات مصرفی) پروژه ارسال گردد.
  • ارسال برد نمونه یا فایل های مورد نیاز برای مونتاژ اولیه
  • به دلیل شمارش قطعات و گزارش صحت تعداد قطعات دریافتی از مشتری، قطعات به صورت رول و دسته بندی شده ارسال گردد. (در صورت عدم دسته بندی هزینه دریافت می گردد)
  • قطعات ریز مانند مقاومت های SMD تا 3% بیشتر از مقدار لازم ارسال گردد. مقادیر باقی مانده در انتهای پروژه به مشتری اعلام می گردد.
  • زمان تحویل پروژه از زمان ارسال تمامی قطعات و بردها محاسبه می شود. در صورتی که پروژه با کسری قطعات آغاز شود زمان تحویل توافقی خواهد بود

تعرفه مونتاژ برد الکترونیک

عوامل زیادی در تعیین تعرفه بردهای الکترونیک موثر هستند برای مثال تعداد برد، SMD یا DIP بودن قطعات، پکیج قطعات و … از عوامل تاثیر گذار بر قیمت ها هستند. برای مثال مونتاژ قطعات DIP نسبت به مونتاژ قطعات SMD ارزان تر می باشد. بنابراین برای تعیین قیمت می بایست ابتدا اطلاعات محصول را به ما اعلام کنید. تعیین قیمت پس از بررسی مسئول تولید و مونتاژ به اطلاع شما خواهد رسید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و همکاری با پرشین الکترونیک می توانید از شبکه های اجتماعی زیر استفاده کنید

و یا با شماره های زیر تماس بگیرید

  • 9629631 - 0912