تعمیر تخصصی پنل های صنعتی (HMI)

ارائه خدمات تعمیر و سرویس انواع پنل HMI به همراه گارانتی

مجموعه پرشین الکترونیک با توجه به بهره مندی از واحد تامین قطعات الکترونیک و همچنین واحد بازرگانی نسبت به کیفیت خدمات خود اطمینان کامل داشته و درصدد انتقال این اطمینان به مشتریان گرامی، خدمات تعمیرات خود را با یک ماه گارانتی ارائه می دهد.

پنل HMI از جمله تجهیزاتی است که در صنعت به صورت گسترده مورد استفاده قرار می گیرد. بنابراین تعمیر سریع و با کیفیت این دستگاه ها در صورت آسیب و خراب شدن از اهمیت قابل ملاحظه ای برخوردار است. تعمیر پنل HMI که با نام های پنل صنعتی، تاچ پنل، پنل لمسی و … هم شناخته می شود، به صورت تخصصی در مجموعه پرشین الکترونیک صورت می پذیرد.

  • تعمیر تاچ پنل زیمنس

  • تعمیر پنل دلتا

  • تعمیر پنل PANEL MASTER

  • تعمیر HMI برندهای معتبر اروپایی

  • تعمیر تاچ پنل فتک

 تاچ و LCD تاچ پنل ها از قطعاتی هستند که بیشترین آسیب را می بینند. زیرا در محیط های صنعتی امکان ضربه دیدن یا قرار گرفتن در معرض غبار، آلودگی های صنعتی و مواد شیمیایی بسیار زیاد است. از این رو تعمیر HMI برای صنایع امری غیر قابل اجتناب است. تعمیرات HMI در مجموعه پرشین الکترونیک در سریع ترین زمان ممکن و با کیفیتی عالی صورت می پذیرد. همچنین قطعات پنل هایی نظیر زیمنس به صورت اورجینال و از خارج از کشور تامین میگردد.

تعمیر منبع تغذیه در پرشین الکترونیک
تعمیر تاچ پنل
تعمیر hmi
تعمیر پنل

مجموعه پرشین الکترونیک به دلیل داشتن واحد تامین قطعات می تواند قطعات یدکی مورد نیاز برای تعمیرات را به سرعت تامین کند. این سرعت عمل در زمان تحویل دستگاه به مشتری نیز تاثیرگذار خواهد بود. همچنین واحد بازرگانی مجموعه توانایی تامین قطعات خاص و نایابی که در بازار ایران موجود نمی باشد را دارد. با توجه به ارتباطات گسترده مجموعه با اکثر شرکت های تولیدکننده، مستندات فنی مورد نیاز برای تعمیر دستگاه ها را در اختیار دارد.

برای اطلاع از جزئیات بیشتر در مورد تعمیر تاچ پنل یا مشاوره و پیگیری با ما تماس بگیرید.