از فروش تا پشتیبانی

خدمات جامع برق و الکترونیک

Business Coaching

پرشین الکترونیک اولین مجموعه ارائه دهنده خدمات جامع و کامل در زمینه برق و الکترونیک می باشد. این خدمات شامل فروش تجهیزات، پشتیبانی فنی و تعمیرات، تامین قطعات الکترونیک و سفارش تامین قطعات از خارج از کشور می باشد.

تعمیر و نگه داری

تعمیر و نگه داری تجهیزات اتوماسیون صنعتی و تست و اندازه گیری

تعمیر و نگه داری تمامی تجهیزات اتوماسیون صنعتی مانند اینورتر، PLC، HMI، سروو و … و همچنین تعمیر تجهیزات تست و اندازه گیری مانند منبع تغذیه های متغیر توسط تیم تخصصی پرشین الکترونیک صورت می پذیرد. این خدمات منحصر به برند خاصی نبوده و برای همه برندهای این تجهیزات صورت می پذیرد.

تامین قطعات الکترونیک

تامین قطعات خام الکترونیک

تامین و فروش قطعات الکترونیک اعم از انواع آی سی ها، انواع ماژول، انواع برد آماده و برد راه انداز، انواع تاچ اسکرین و LCD و همچنین انواع قطعات الکترونیک صنعتی مانند IGBT تک و IGBT ماژول برای رفع نیاز تعمیرکنندگان و تولیدکنندگان دستگاه های الکترونیک توسط دپارتمان تامین قطعات پرشین الکترونیک انجام می پذیرد.

تامین تجهیزات تست و اندازه گیری

تامین تجهیزات مورد نیاز برای تست و اندازه گیری دستگاه های الکترونیک

پرشین الکترونیک عاملیت فروش تجهیزات مورد نیاز برای تست و اندازه گیری نظیر اسیلوسکوپ، انواع منبع تغذیه آزمایشگاهی، مولتی متر، فانکشن ژنراتور و … می باشد. توانایی تامین برندهای معتبر مانند GWinstek، Megatek، Twintex و در برخی موارد Tektronix آمریکایی از جمله ویژگی های دپارتمان تامین تجهیزات تست و اندازه گیری می باشد.

تامین تجهیزات اتوماسیون صنعتی

تامین تمامی تجهیزات اتوماسیون صنعتی مورد نیاز کارگاه ها و کارخانه ها

مجموعه پرشین الکترونیک به منظور همکاری با صنایع، کارخانه ها و کارگاه ها و رفع نیاز آن ها در زمینه تجهیزات اتوماسیون صنعتی مانند انواع اینورتر، انواع PLC و انواع HMI بخشی از توجه و امکانات خود را به تامین این تجهیزات معطوف نموده است. دپارتمان تامین تجهیزات اتوماسیون صنعتی با استفاده از شبکه همکاری و فروش گسترده در خدمت مشتریان خواهد بود.

چرا باید با ما همکاری کنید؟

مورد اعتماد بزرگترین برندها و مجموعه ها

مجموعه فنی و مهندسی پرشین الکترونیک با سابقه همکاری با برندها و مجموعه های بزرگ بهترین گزینه برای همکاری در زمینه برق و الکترونیک می باشد. ارائه خدمات بروز و تخصصی در حوزه برق و الکترونیک و تلفیق آن با مشتری مداری مدرن باعث می شود که راه حلی مناسب برای رفع نیازهای مشتریان چه از نظر فنی و تخصصی و چه از نظر پشتیبانی و پاسخگویی به مسائل و مشکلات توسط پرشین الکترونیک ارائه گردد.

با ما در تماس باشید

پیام خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال نمایید

پیام خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال نمایید