تامین قطعات و تجهیزات

توانایی تامین قطعات و همچنین تجهیزات الکترونیکی از جمله نقاط قوت مجموعه پرشین الکترونیک است. تامین قطعات نایاب و کمیاب برای تمامی مشاغل مرتبط به حوزه الکترونیک مانند انواع IC ها، سنسورها و ماژول ها و همچنین قطعات و تجهیزات مورد نیاز در صنعت از جمله خدماتی است که مجموعه پرشین الکترونیک ارائه می دهد.

علاوه بر تامین قطعات، تجهیزات اندازه گیری مانند پاورهای آزمایشگاهی و اسیلوسکوپ و مولتی متر و … و همچنین تجهیزات اتوماسیون صنعتی نظیر انواع درایو موتور، HMI و PLC و … توسط تیم تخصصی پرشین الکترونیک قابل تامین می باشد.

برای استعلام قیمت و موجودی با مجموعه در ارتباط باشید تا محصول یا محصولات مورد نظر شما توسط واحد مربوطه پیگیری شده و به اطلاع شما برسد.

تعمیر تجهیزات الکترونیکی و اتوماسیون صنعتی

در کنار تامین قطعات، مجموعه تخصصی پرشین الکترونیک خدمات تعمیرات هم ارائه می دهد. با توجه به اینکه مجموعه دارای واحد تامین قطعات هم می باشد، امکان ارائه با کیفیت ترین خدمات با مناسب ترین قیمت، به نسبت سایر رقبا، وجود دارد. همچنین در صورت عدم وجود قطعه مورد نظر در بازار ایران مجموعه قادر به تامین آن از خارج از کشور می باشد.

ما اینجاییم تا از شما پشتیبانی کنیم

دریافت خدمات و پشتیبانی مناسب، لازمه هر کاری است. تیم تخصصی ما در لحظه آماده ی پشتیبانی و کمک به شماست تا از مسیر پیشرفت بازنمانید.

Electronic is in our DNA

Program the future

با ما همراه باشید