دپارتمان فنی و مهندسی

تعمیر و سرویس دستگاه های الکترونیک

تعمیر و سرویس دستگاه های الکترونیک

دپارتمان فنی و مهندسی مجموعه پرشین الکترونیک علاوه بر ارائه خدمات پس از فروش بر روی محصولات خود، خدمات تعمیر و سرویس سایر محصولات نیز ارائه می دهد. تعمیر تجهیزات تست و اندازه گیری و همچنین تعمیر تجهیزات اتوماسیون صنعتی از جمله PLC – HMI – INVERTER و … عمده فعالیت واحد فنی و تخصصی مجموعه پرشین الکترونیک را شامل می شود.

تعمیر تجهیزات اتوماسیون صنعتی

یکی از خدمات دپارتمان فنی و تخصصی مجموعه پرشین الکترونیک، تعمیر تجهیزات اتوماسیون صنعتی و برق صنعتی می باشد. تعمیر اینورتر، تعمیر HMI یا تاچ پنل، تعمیر PLC، تعمیر SERVO DRIVE، تعمیر انواع UPS و استابلایزر خدماتی است که واحد فنی و تخصصی مجموعه قادر به ارائه به مشتریان محترم می باشد.

یکی از مزیت های واحد فنی و تخصصی پرشین الکترونیک توانایی تعمیر تمامی برندهای تجهیزات تست و اندازه گیری می باشد. همینطور تمامی انواع تجهیزات صنعتی توسط مهندسین پرشین الکترونیک قابل تعمیر خواهد بود. برای مثال اینورترهای توان بالا و توان پایین، نمایشگرهای صنعتی کوچک و بزرگ و … نمونه هایی از گستره وسیع تجهیزات اتوماسیون صنعتی می باشند که تماما در مجموعه پرشین الکترونیک قابل تعمیر هستند.

تعمیر تجهیزات تست و اندازه گیری

تجهیزات تست و اندازه گیری در مراکزی که در حوزه برق و الکترونیک فعالیت می کنند بسیار ضروری هستند. این تجهیزات در واحدهای تحقیقاتی برای تست انوع مدار، در واحدهای خدماتی برای عیب یابی و تعمیر و در واحدهای R&D برای نمونه سازی و تست انواع بردهای الکترونیکی به کار می روند. مجموعه پرشین الکترونیک با توجه به سال ها تجربه در زمینه فروش تجهیزات تست و اندازه گیری و ارتباط با شرکت های سازنده این تجهیزات، دانش و منابع کافی را برای تعمیر دستگاه های مورد نظر دارد.

منبع تغذیه ها یکی از تجهیزاتی هستند که بیشترین استفاده را در آموزشگاه ها، واحدهای توسعه و تحقیق و مراکز تعمیراتی دارند. منبع تغذیه های تک کانال، دو کانال، چهار کانال، منبع تغذیه های سوئیچینگ و … از نمونه های مختلف این دستگاه هستند که توسط واحد فنی و تخصصی پرشین الکترونیک قابل سرویس و تعمیر هستند.

گارانتی و خدمات پس از فروش

پس از خرید هم همراه شما خواهیم بود…

واحد فنی پرشین الکترونیک علاوه بر تعمیر تجهیزات و دستگاه های الکترونیکی، تضمین کننده خدمات و کالاهای مجموعه نیز می باشد. هدف ما جلب رضایت مشتریان و رفع بخشی از نیازهای آن ها می باشد. بنابراین واحد فنی و تخصصی مجموعه پس از خرید نیز در کنار مشتریان عزیز بوده و گره گشای مشکلات احتمالی خواهد بود.