تعمیر تخصصی اینورتر (Drive)

ارائه خدمات تعمیر و سرویس انواع اینورتر به همراه گارانتی

مجموعه پرشین الکترونیک با توجه به بهره مندی از واحد تامین قطعات الکترونیک و همچنین واحد بازرگانی نسبت به کیفیت خدمات خود اطمینان کامل داشته و درصدد انتقال این اطمینان به مشتریان گرامی، خدمات تعمیرات خود را با یک ماه گارانتی ارائه می دهد.

اینورترها یا درایوها امروزه در صنایع مختلفی کاربرد دارند. این تجهیزات به مرور زمان آسیب دیده و به سرویس و تعمیر نیاز پیدا می کنند. علاوه بر این به دلیل قیمت بالای اینورتر، تعمیر درایو نسبت به خرید آن به صرفه تر خواهد بود. مجموعه پرشین الکترونیک به دلیل بهره مندی از بخش تامین قطعات الکترونیکی، قادر به تعمیر تمامی اینورترهای موجود در بازار ایران است.منظور از تمامی اینورترها، همه برندها و همه مدل های آن می باشد. اینورترهای تک فاز، سه فاز، توان پایین و توان بالا نمونه ای از درایوهای قابل تعمیر در مجموعه پرشین الکترونیک هستند.

نمونه ای از برندهای قابل تعمیر توسط تیم تخصصی پرشین الکترونیک:

  • تعمیر اینورتر زیمنس

  • تعمیر اینورتر دلتا

  • تعمیر اینورتر LS

  • تعمیر اینورتر ABB

  • تعمیر درایو اینوت

تعمیر منبع تغذیه در پرشین الکترونیک
تعمیر اینورتر
تعمیر اینورتر
تعمیر اینورتر

مجموعه پرشین الکترونیک به دلیل داشتن واحد تامین قطعات می تواند قطعات یدکی مورد نیاز برای تعمیرات را به سرعت تامین کند. این سرعت عمل در زمان تحویل دستگاه به مشتری نیز تاثیرگذار خواهد بود. همچنین واحد بازرگانی مجموعه توانایی تامین قطعات خاص و نایابی که در بازار ایران موجود نمی باشد را دارد. با توجه به ارتباطات گسترده مجموعه با اکثر شرکت های تولیدکننده، مستندات فنی مورد نیاز برای تعمیر دستگاه ها را در اختیار دارد.

برای اطلاع از جزئیات بیشتر در مورد تعمیر منبع تغذیه یا مشاوره و پیگیری با ما تماس بگیرید.