تعمیر تجهیزات تست و اندازه گیری

تجهیزات تست و اندازه گیری کاربرد وسیعی در حوزه الکترونیک دارند. در واقع هر کسی که کارش به الکترونیک مرتبط است به نوعی با این تجهیزات هم آشنایی دارد و حداقل از یکی از آن ها استفاده می کند. مولتی متر، منبع تغذیه، اسیلوسکوپ و فانکشن ژنراتور پر کاربردترین تجهیزات تست و اندازه گیری هستند. به دلیل اینکه این تجهیزات به صورت مداوم در حال کار هستند، در طولانی مدت دچار مشکلاتی می شوند که شایع ترین این مشکلات نیاز به کالیبراسیون است. در موارد دیگر مشکلاتی نظیر روشن نشدن دستگاه، عدم اندازه گیری مقادیر و … به وجود می آید که نیازمند بررسی کارشناس آشنا به تجهیزات تست و اندازه گیری می باشد.

مجموعه پرشین الکترونیک با تیمی مجرب و تجهیزات کامل توانایی تعمیرات این تجهیزات از جمله تعمیر منبع تغذیه، تعمیر اسیلوسکوپ و تعمیر فانکشن ژنراتور را دارد. همچنین به دلیل بهره مندی مجموعه از واحد بازرگانی امکان تامین قطعات یدکی به صورت مستقیم از شرکت های تولید کننده و نمایندگی آن ها وجود دارد و همین امر باعث می شود که کیفیت خدمات بالاتر نسبت به قیمت ها بالاتر برود.

  • تعمیر منبع تغذیه

    منابع تغذیه انواع مختلفی دارند و هرکدام کاربرد خاص خود را دارند. بدون شک تعمیر تمامی مدل های این دستگاه نیازمند تیمی متخصص و با دانش است که مجموعه پرشین الکترونیک از آن بهره می برد. به عنوان مثال تعمیر منبع تغذیه متغیر، تعمیر منبع تغذیه برنامه پذیر، تعمیر منبع تغذیه سوییچینگ از نمونه های توانایی های مجموعه پرشین الکترونیک است. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد تعمیرات منبع تغذیه در مجموعه پرشین الکترونیک به لینک زیر مراجعه نمایید.

  • تعمیر اسیلوسکوپ

اسیلوسکوپ نیز به مانند منبع تغذیه دارای انواع مختلفی است. مدل های آنالوگ، که عموما مدل های قدیمی هستند، دیجیتال و نیمه دیجیتال 3 دسته اصلی اسیلوسکوپ ها هستند. تعمیر اسیلوسکوپ از دیگر خدماتی است که مجموعه پرشین الکترونیک ارائه می دهد.