فروش انواع تجهیزات تست و اندازه گیری

تجهیزات تست و اندازه گیری خود را از فروشگاه معتبر و در کوتاه ترین زمان ممکن بخرید

واحد فروش پرشین الکترونیک تحت نام تجاری پارت الکترونیک و با دارا بودن پلتفرم آنلاین و برخط، توانایی تامین انواع تجهیزات تست و اندازه گیری را دارد.

مولتی متر هیوکی
اسیلوسکوپ
منبع تغذیه
منبع تغذیه

تجهیزات تست و اندازه گیری مانند منبع تغذیه DC و منبع تغذیه AC، انواع اسیلوسکوپ، فانکشن ژنراتور و … کاربردهای وسیعی در صنعت برق و الکترونیک دارند. پلتفرم آنلاین پارت الکترونیک به شما کمک می کند تا انواع مختلف این تجهیزات را بررسی کرده و سپس تصمیم به خرید بگیرید. همچنین متخصصین واحد فروش آماده ارائه هرگونه مشاوره و راهنمایی فنی در خصوص این تجهیزات هستند.

پرشین الکترونیک عاملیت فروش بسیاری از برندهای معتبر تجهیزات تست و اندازه گیری می باشد. GWinstek ،HIOKI ،HANTEK ،VICTOR ،MEGATEK ،RIGOL ،FLUK MASTECH ،KYORITU و … نمونه هایی از این برندها می باشند.

در وبسایت “پارت الکترونیک” می توانید به دسته بندی کاملی از تجهیزات تست و اندازه گیری دسترسی داشته باشید. همچنین امکان فیلتر محصولات بر اساس ویژگی های فنی مورد نظر نیز وجود دارد. فروش تجهیزات تست و اندازه گیری همراه با حداقل یک سال گارانتی می باشد. مجموعه پرشین الکترونیک با بهره مندی از واحد فنی و تعمیرات پشتیبانی و گارانتی واقعی را برای مشتریان خود به ارمغان آورده است.